تبلیغات
فان پرتال - فیلم برداری از اذیت و آزار دختر جوان

دسته بندی موضوعات

آرشیو مطالب

آمار و اطلاعات

  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل پست ها :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

فیلم برداری از اذیت و آزار دختر جوان

نوشته: مهدی حسینی در: سه شنبه 20 دی 1390 | نظرات()

بعد از رفتن سر قرار، او مرا به باغی كه می‌گفت مال یكی از بستگانش است برد و گفت اینجا جایی است كه می‌توانیم با هم بدون وجود هیچ مزاحمی صحبت كنیم و از شرایط یكدیگر برای ازدواج با خبر شویم.
ناظر حضرت: جوانی كه دختر مورد علاقه‌اش را به باغی خلوت كشانده ومورد اذیت و‌آزار قرار داده بود پس از دستگیری به جرم خود اعتراف كرد.

هفته گذشته دختری جوان به دادسرای جنایی شیراز مراجعه كرده و به بازپرس كشیك گفت: اینجا آمده ام تا از سوءاستفاده جنسی یك پسر هوسران شكایت كنم.


وقتی بازپرس این دختر را دعوت به‌آرامش كرد و از او خواست با اطمینان از محرمانه ماندن موضوع، شكایت خود را مطرح كند این دختر سر حرف آمده و افزود: چندی پیش با پسر جوانی آشنا شدم و او بعد از مدتی به من اظهار علاقه كرد و گفت بسیار مرا دوست دارد. او پیشنهاد ازدواج داد ولی من قبول نكردم و گفتم هنوز درست همدیگر را نمی‌شناسیم. ارتباط تلفنی ما ادامه داشت تا اینكه یك روز او پیشنهاد كرد با هم برای گردش بیرون برویم.

بعد از رفتن سر قرار، او مرا به باغی كه می‌گفت مال یكی از بستگانش است برد و گفت اینجا جایی است كه می‌توانیم با هم بدون وجود هیچ مزاحمی صحبت كنیم و از شرایط یكدیگر برای ازدواج با خبر شویم.

مهدی مرا به یك گوشه خلوت باغ برده و یك مرتبه به من حمله ور شده و مرا مورد اذیت وآزار قرار داد.

من خیلی از این اتفاق ضربه خوردم اما چون خودم را به خاطر اعتماد به این پسر مقصر می‌دانستم به كسی چیزی از این ماجرای تلخ نگفتم و تصمیم گرفتم آن‌را فراموش و ارتباطم را با مهدی به‌طور كامل قطع كنم.

اما این گمان من درست از كار درنیامد چند روز بعد دوباره مهدی با من تماس گرفت و گفت بار دیگربه ملاقات او بروم. قصد قطع كردن تماس را داشتم كه یكمرتبه این پسر شرور حرفی زد كه ته دلم خالی شد. مهدی گفت از صحنه تعرض به من فیلم تهیه كرده و در صورتی كه به میل او رفتار نكنم آن را در سطح شهر پخش خواهد كرد و آبروی من و خانواده ام را خواهد برد.

من از تهدید او ترسیده و به خواسته او عمل كردم اما عذاب وجدان شدیدی از بابت این موضوع گرفته بودم.

یك روز از این روزها او فیلمی را كه از من گرفته بود نشانم داد و من كه با مشاهده این تصاویر انگار دنیا روی سرم خراب شده بود تصمیم گرفتم به جای باج دادن به این جوان متجاوز از راه قانونی وارد شده و از وی به دستگاه قضایی شكایت كنم. پدر و مادرم را در جریان این اتفاق تلخ قرار داده و آنها قول دادند بدون سرزنش كردنم با من به دادسرا آمده و علیه این جوان بی‌بند و بار شكایت كنند.

با دلگرمی كه بازپرس پرونده به این قربانی تعرض داد بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستور پلیس آگاهی شیراز قرار گرفت.به دستور بازپرس پلیس آگاهی دست به كار شده و شناسایی و دستگیری متهم را در دستور قرار داد. هر چند مراجعه ماموران به منزل این پسر حاكی از فرار وی داشت ولی مهدی چند روز بعد در مخفیگاه دیگری دستگیر شد.

متهم كه به شدت ترسیده و به ماموران التماس می‌كرد، در حضور بازجوی پرونده با اعتراف به اقدام ضدقانونی و غیراخلاقی خود گفت: من بعد از دیدن سایه به او علاقه‌مند شدم و خواستم با او رابطه برقرار كنم اما فهمیدم كه این دختر اهل این حرف‌ها نیست و فقط در چارچوب ازدواج به این رابطه تن خواهد داد.

برای رسیدن به خواسته خود با او در باغ دایی ام قرار گذاشته و دوربینی را هم در آنجا تعبیه كردم. وقتی سایه داخل شد به بهانه صحبت كردن وی را به محل نصب دوربین كشیده و مورد تعرض قرار دادم.

سایه گفت، از دستم شكایت می‌كند ولی من فیلم را به رخ او كشیده و وادار به سكوتش كردم.بعد هم چون مطمئن بودم اگر این فیلم را نگه ندارم سایه دیگر به خواسته‌های شوم من جواب مثبت نمی‌دهد این فیلم را گوشه‌ای پنهان كرده و چند بار دیگر مورد استفاده قرار دادم.

با اقرار صورت گرفته این متهم جوان تحویل دستگاه قضایی شد اما با توجه به اینكه فیلم مورد نظر بسیار حرفه‌ای تهیه شده است كارآگاه پرونده به سوءاستفاده جنسی مهدی از دخترانی دیگر هم مشكوك شده و در حال انجام تحقیقات دامنه داری در این باره است.

گفتنی است تجاوز به عنف از جرایم بسیار سنگینی است كه در قانون مجازات اسلامی حتی یك مورد آن با اعدام مجرم همراه است.


آخرین بازی های آنلاین :
تمامی حقوق در انحصار این وبگاه میباشد و هرگونه كپی برداری غیر مجاز و شرعا حرام است. طراحی شده توسط : آریاتمپ